Cosul meu:0produse
0.00 LEI
Total Comanda
0.00
FINALIZEAZA COMANDA
Photosetup Contact rapid: 021-411.65.30, intre orele 9 - 17:30 in cursul saptamanii
CATEGORII DE PRODUSE
SPECIAL



Plati online securizate prin EuPlatesc.ro
Dealer Autorizat Manfrotto

CONTACT CONSULTANTI

Program in perioada 30 noiembrie-2 decembrie: Inchis

 

Pentru orice intrebari legate de produse, detalii tehnice, disponibilitate, comenzi, livrari sau orice alte informatii suplimentare, o echipa de consultanti Photosetup va sta la dispozitie intre orele 9-17:30, de luni pana vineri.

 

 

 

Cristina Popescu
Client Service

 

cristina.popescu@photosetup.ro
Roxana Mihai
Managament Suport
roxana.mihai@photosetup.ro
Catalin Tudor
Consultant Foto
catalin.tudor@photosetup.ro
Catalin Becheanu (Beki)
Consultant Video
catalin.becheanu@photosetup.ro

Adrian Dumitru

Service si Garantii

adrian.dumitru@photosetup.ro

Alex Barbuta

Logistica/Livrari

alex.barbuta@photosetup.ro

 

 

 


Alte departamente pot fi contactate la:
Reclamatii & sugestii: office [@] photosetup.ro
Suport general: office [@] photosetup.ro


O echipa compacta de profesionisti dedicati calitatii, dedicati brand-urilor pe care le reprezentam in Romania, dedicati clientilor si  profesionalismului.

Daca doriti sa comunicati cu unul dintre consultantii nostri in afara orelor de program, va rugam sa o faceti prin e-mail. Mesajul Dvs. va fi tratat cu maxima prioritate de-ndata ce acestia vor reveni la birou.

Consultantii nostri ofera intregul suport si maxima atentie clientilor, de aceea, va asiguram ca alaturi de cele mai bune si performante produse, veti primi si cele mai bune servicii.

Contacte suplimentare:

In afara contactelor mentionate mai sus, puteti contacta si alte departamente ale firmei noastre. prin intermediul formularului on-line.

 

Photosetup Foscusing Quality - de 15 ani in slujba calitatii !

Up
Viziteaza magazinul Photosetup.ro pe ShopMania
www.price.ro - your shopping expert
Plati online prin EuPlatesc.ro