FieldCast

Afiseaza: 1-1 din 1 produse

 Filtre

FieldCast 12G SFP Modul Optic Transceiver

  • Modul optic 12G SFP 
  • Bidirectional 1310nm 12G video SFP
  • Suportă NTSC/PAL, 720p, 1080p/i, și 4K at up to 60fps
  • Permite ca un semnal video 4K 60p să fie trimis prin fibră optică până la 10Km
839,00 Lei

Suport clienti Luni - Vineri 10:00 - 18:00/ Sambata-Duminica: Inchis

0314256991 0314256991 office@photosetup.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!