Afla de ce investim in relatia cu clientii nostri

Afla de ce investim in relatia cu clientii nostri

Pentru noi loialitatea si fidelitatea sunt doua valori de baza in relatia cu tine. Intelegem cat de importante sunt pasiunile tale si modul in care contribuie la o calitate mai buna a vietii, motiv pentru care suntem prezenti nu doar ca business, pe piata din Romania, ci ca parteneri, mai ales, in relatia cu tine! Intotdeauna curiosi sa iti descoperim nevoile si motivati sa cream solutii personalizate, reusim impreuna cu tine, iata, de mai bine de 20 ani sa aducem un plus de culoare si creativitate!

Client service este pentru noi ca o forta invizibila care face diferenta in relatia noastra cu fiecare client si care ne defineste ca echipa si… pe cat se poate de sincer si corect, iti marturisim faptul ca e vital in acest univers artistic sa te prioritizam. Este ceea ce numim "client service" sau serviciul de suport al clientilor.

Nu am putea face nimic din ceea ce facem fara pasiunea pentru fotografie, videografie si sunet, si in plus, suntem atenti la calitatea produselor pe care ti le oferim, dar ne concentram in egala masura si pe construirea unei relatii autentice cu tine, in calitate de client. 

Postarea urmatoare Postarea anterioara

Esti curios sa afli cum aceasta superputere a noastra contribuie la relatii solide, pe termen lung si la satisfactia clientilor?

  • Ascultam cu atentie: intr-o lume tot mai grabita si automatizata, noi ne-am pastrat abilitatea de a asculta cu atentie nevoile si intrebarile clientilor nostri. Comunicam deschis si suntem aici pentru a oferi raspunsuri, consiliere si suport personalizat. 
 
  • Consiliere specializata: Echipa noastra de experti in fotografie, videografie si sunet ofera consiliere specializata pentru a ajuta clientii sa ia cele mai bune decizii, adecvat nevoilor si resurselor lor. Mai mult decat un proces de vanzare-cumparare, ne simtim onorati cand clientii apeleaza noi pentru ca suntem pasionati de ceea ce facem si suntem bucurosi sa impartasim cunostintele noastre pentru a ajuta clientii sa obtina rezultatele dorite. Este important sa stii ca echipa noastra nu este doar foarte bine informata, ci si pasionata de lumea fotografiei. Fie ca esti un profesionist experimentat sau un incepator super curios, oferim consiliere specializata pentru a te ghida in alegerea echipamentului potrivit! Poate ca e potrivit sa spunem ca noi facem echipa cu clientii nostri? Da! :)
 
  • Satisfactia clientilor: La Photosetup, satisfactia clientilor este prioritatea noastra, pe bune! Suntem cu adevarat onorati de faptul ca feedback-ul nostru este in general pozitiv (iar reviewurile online, de pe diferite platforme, sustin acest argument) si ca multi clienti revin pentru a beneficia de serviciile noastre de incredere.
 
  • Construirea relatiei pe termen lung: Ne dorim sa construim relatii pe termen lung cu clientii nostri, nu doar tranzactii unice. Fie ca cineva incepe o cariera in creatie (creare de continut, podcast, vlogging) sau lucreaza cu noi pentru dezvoltarea studioului lor, suntem alaturi de ei pe tot parcursul calatoriei lor.
 
  • Raspuns rapid si solutionarea problemelor: Superputerea noastra se manifesta si in viteza cu care raspundem la solicitarile clientilor. In lumea fotografiei si a echipamentelor de studio, stim foarte bine ca timpul este esential. Suntem pregatiti sa oferim raspunsuri rapide si eficiente, asigurandu-ne ca fiecare client primeste atentia si sprijinul necesar in cel mai scurt timp posibil. Facem acest lucru, mai ales pentru ca vrem sa stii ca te poti baza mereu pe noi!
 
  • Incredere si transparenta: La Photosetup, construim relatii bazate pe respect, incredere si transparenta. Suntem sinceri si deschisi in legatura cu produsele, serviciile si optiunile disponibile, astfel incat clientii nostri sa se simta in siguranta si sa se simta respectati legat de alegerea pe care o fac.
 
  • Feedback si imbunatatire continua: Ascultam si invatam din feedback-ul clientilor nostri.  Apreciem parerile si sugestiile tale, iar acestea ne ajuta sa evoluam si sa ne perfectionam continuu serviciile. Consideram fiecare experienta a clientului drept o oportunitate de a ne imbunatati si de a oferi o experienta care tinde catre excelenta!

Ce ne-ar placea sa stii este faptul ca serviciul pentru clienti la Photosetup nu este doar un aspect al afacerii noastre, ci este esenta a relatiei noastre cu tine. Suntem aici pentru a-ti oferi atat echipamente de calitate, cat si pentru a construi o legatura autentica si de lunga durata.

In final, stim ca tehnologia evolueaza destul de rapid si ca unii dintre clientii nostri se tem de automatizarea anumitor proceduri, insa venim cu o promisiune catre tine: noua ne pasa, iar daca automatizam vreun proces, sa stii ca o facem doar pentru ca ne dorim sa iti oferim o experienta cat mai eficienta si placuta, insa ramanem la fel de umani si prezenti in relatia cu tine

P.S. Pentru ca noi credem ca faptele conteaza, te anuntam ca azi, 11 noiembrie 2023, intre orele 10.00 si 14.00, am deschis special pentru tine, daca ai facut o comanda de Black Friday pe care vrei sa o ridici. Ca sa eficientizam procesul comenzilor si sa ne asiguram ca tot ce iti doresti ajunge la tine in timp util, fara a fi afectat de volumul nostru imens de comenzi, zilele acestea, am mobilizat o parte din echipa si lucram impreuna pentru tine! 

Suport clienti Luni - Vineri 10:00 - 18:00/ Sambata-Duminica: Inchis

0314256991 office@photosetup.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!